İtalya Turu 

   4 Gece - 5 Gün

Roma  - Floransa - Venedik – Verona - Milano

  Tur Tarihleri için Acentamızla İletişime Geçiniz 

1. Gün İSTANBUL - ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 535 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.50 de Roma'ya uçuş. Yerel saat ile 13.40’ta varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panaromik şehir turu için hareket.Turumuzda, Vatikan ve San Pietro Katedrali, Colosseo, Roma Forumu, Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

 

2. Gün ROMA FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardında  Floransa şehir turumuzda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali (Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

  

3.Gün FLORANSA - VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik`e hareket ediyoruz. Venedik’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal görülecek yerler arasındadır Akşam yemeği ardından konaklama Mestre bölgesi otelimizde.

 

4. Gün VENEDİK-VERONA-MİLANO

Sabah kahvaltısının Verona, Sirmione Gölüne hareket. Sirmione İtalya’nın gözde turistik yerlerinden bir göldür. Kale içi bedesten çarşı ve göl kenarı gezimizin ardından, Milano’ya doğru yola çıkıyoruz. Milano şehir turumuzda Duomo katedrali, Fortezza kalesi, La Galleria ve dünyaca ünlü moda markaların bulunduğu lüks cadde ve sokaklar görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ardından konaklama otelimizde.

 

5. Gün MİLANO - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Milano havalimanı’na transfer olunacaktır. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 706 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.05’de İstanbul'a uçuş. Yerel saat ile 17.40  İstanbul'a iniş saatimiz.

GÜNCEL FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama

Akşam yemekleri

Programdaki Geziler

Türkçe Rehberlik

Vapuretto ücreti

Akşam yemekleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen Roma gider ve Milano döner uçak biletleri

Vize ücreti (130€)

Öğlen Yemekleri

Yemek ve mola yerlerindeki içecekler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli 15 TL

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Bahşişler

Göztepe Mah. Batışehir Cad. Batışehir  G2A Blok

No: 10 D  Bağcılar / İSTANBUL

Tel:+90 212 424 22 33 Faks: +90 212 425 07  46     info@hafel.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon